Alışveriş sepetiniz boş!
Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun. Facebook ile Bağlan


Garanti Şartları

Ürün Garantisi;

Ürünler, imalatçı veya ithalatçı firma garantisi kapsamındadır. Satın almış olduğunuz ürünlerde, garanti süresi içinde meydana gelen arızalar, aşağıda 
ayrıntıları belirtilen garanti şartlarına göre ücretsiz olarak tamir ettirilir. Almış olduğunuz her ürün farklı garanti kapsamı sınırları içerisinde olabilir veya olmayabilir.
Her marka ürün kendi içerisinde farklı garanti süresi kapsamakta olabilir veya garanti kapsamında olmayabilir. Bu durum tamamen imalatçı ve ithalatçı firma 
sorumluluğunda olup hiç bir şekilde " Buzlu Spor Ekipmanları ve İşletmeciliği Sanayi Ticaret Limited Şirketi " sorumlu değildir.

1- Garanti süresi malın tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve aksi belirtilmediği sürece en az " Bir " yıldır. Malın arizalanmasi durumunda, tamirde     geçen süre garanti süresine eklenir. 
2- Malın tamir süresi en fazla 30 iş günüdür. 
3- Malın arızasının 15 iş günü içerisinde giderilememesi halinde, imalatçı veya ithalatçı firma; malın tamiri tamamlanıncaya kadar, benzer özelliklere sahip başka bir malı, tüketicinin kullanımına tahsis etmek zorundadır.
4- Satıcı, malın; garanti süresi içinde, gerek malzeme ve işçilik gerekse montaj hatalarından dolayı arızalanması halinde işçilik masrafı, değiştirilen parça bedeli ya da  başka herhangi bir ad altında hiçbir ücret talep etmeksizin tamirini yapmak veya yaptırmakla yükümlüdür. 
5- Arızalarda kullanım hatasının bulunup bulunmadığı servis istasyonları, servis istasyonunun mevcut olmaması halinde ithalatçı veya imalatçı firma tarafindan düzenlenen raporla belirlenir.